Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.

Plecak Travel 18L 15.6 IGR Backpack NB 6H2D9AA

Producent: HP Inc. | Kod produktu: 6H2D9AA
  • Wymiary: Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm
  • Dostępność: Tak
  • Pasuje do: 0.00
  • Waga: 0.65
  • EAN: 196548945498

Prezentujemy plecak podróżny HP Renew 15,6 (39,62 cm). Wykonany z włókien ekologicznych. Uporządkuj zawartość dzięki wielu kieszeniom i zamocuj...

Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Polecany Produkt dostępny w ilości 18 szt.

Prezentujemy plecak podróżny HP Renew 15,6 (39,62 cm). Wykonany z włókien ekologicznych. Uporządkuj zawartość dzięki wielu kieszeniom i zamocuj swój plecak za pomocą wygodnych pasków.
Ekologiczne wykonanie Wywieraj pozytywny wpływ na planetę, dzięki plecakowi wykonanemu z materiałów pochodzących z recyklingu, co pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska.
Najbardziej niezawodny towarzysz podróży w mieście Podróżuj odpowiedzialnie. Regulowane paski ułatwiają wygodne przemieszczanie się, a liczne kieszenie pomagają uporządkować zawartość plecaka.
Chroni Twoje urządzenia i nie tylko Chroń w podróży swoje cenne urządzenia. Wyściełane wnętrze i zewnętrzna strona zapewniają odpowiednią ochronę laptopów o przekątnej ekranu 13,3, 14,2 i 15,6, a także akcesoriów i dokumentów. Dodatkowo plecak jest wykonany z materiałów, które chronią przed zarysowaniami, uderzeniami, kurzem i wodą.
Niezawodne użytkowanie Ciesz się spokojnym użytkowaniem dzięki standardowej rocznej ograniczonej gwarancji HP.

Rodzaj torby: Plecak
Przekątna ekranu ntb: 13,3', 15,6', 14.2'
Ilość komór (torby): 1
Uchwyt do ręki: Tak
Materiał: PVC
Wymiary:
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm
Waga: 0.65
Kolor (wyliczeniowy): Szary
Pasuje do:
Zapewniają odpowiednią ochronę laptopów o przekątnej ekranu 13,3, 14,2 i 15,6, a także akcesoriów i dokumentów
Pozostałe parametry:
Łatwa mobilność Z łatwością przemieszczaj się po lotnisku, podróżując z niezawodnym paskiem do wózka. Co więcej uwolnij swoje plecy od dodatkowego ciężaru.
Mniejsze obciążenie ramion. Wygodne noszenie plecaka dzięki mocowaniu paska na klatce piersiowej. Paski naramienne pozostają na swoim miejscu, co ułatwia poruszanie się.
Wygodne noszenie Wyściełane paski na ramię i plecy oraz uchwyt czynią ten plecak komfortowym towarzyszem podróży.
Stworzona z myślą o utrzymaniu suchości Ten wodoodporny materiał stworzono z myślą o utrzymaniu suchości, dzięki czemu Twój komputer, dokumenty i rzeczy osobiste będą bezpieczne.
Właściwe miejsce na wszystko Kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne pomagają uporządkować całą zawartość. Zabezpiecz swój laptop za pomocą specjalnej kieszeni.


  • Wymiary: Wymiary (szer. x głęb. x wys.) 43 × 29 × 14 cm
  • Dostępność: Tak
  • Pasuje do: 0.00
  • Waga: 0.65
  • EAN: 196548945498


Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.