JMDATA

Platforma JMDATA

Naszą misją jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i biurowych.

Nie ograniczamy się przy tym do roli dostawcy, ale pomagamy w doborze odpowiednich materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb.Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się


Zarejestruj się

Jeśli masz już konto, zaloguj się

Twój adres e-mail:
Twoje hasło:Masz problemy z logowaniem lub rejestracją? Zadzwoń: +48 22 673 02 22


Wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych

Producent urządzenia

Brother
HP Inc.
Lexmark
Oki
Xerox

Model urządzenia

- proszę wybrać producenta -

Materiały eksploatacyjne

- proszę wybrać model -

Konfigurator drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Wybierz drukarkę

Rodzaj urządzenia

Zastosowanie

Druk w kolorze

Format

Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne na dostarczanie oraz serwis urządzeń drukujących realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia stawia przed nami wyzwania, którym jesteśmy w stanie sprostać profesjonalnie, co doceniają nasi klienci z sektora firm państwowych oraz instytucji publicznych. Sprzedawane przez nas drukarki obecne są w szpitalach, szkołach, na uczelniach wyższych, w jednostkach wojskowych oraz w innych jednostkach należących do służb mundurowych. W ramach zamówień publicznych wg SIWZ już od kilkunastu lat dostarczamy materiały eksploatacyjne, takie jak tusze , tonery oraz  drukarki   i urządzenia wielofunkcyjne wiodących marek HP, Xerox, Brother, Lexmark, Samsung. Skupiamy się nie tylko na rozwiązaniach najwyższej jakości, ale przede wszystkim indywidualnym podejściu do potrzeb, oczekiwań oraz budżetów przeznaczonych na sfinansowanie inwestycji.

Profesjonalne i indywidualne podejście do realizacji zamówień publicznych

Nasza elastyczność w zakresie dostarczania rozwiązań skrojonych na miarę, znajduje swoje odzwierciedlenie w różnych formach finansowania nabycia sprzętu. Zamówienia publiczne realizowane za naszym pośrednictwem mogą dotyczyć:

leasingu - oferującego szybkie pozyskanie środków trwałych bez konieczności jednorazowej inwestycji 

wynajmu d rukarki  

druku w abonamencie - w ramach tej opcji oferujemy kompleksowe pakiety obejmujące pomoc w wyborze optymalnego urządzenia drukującego oraz serwis i bieżącą eksploatację (dostarczamy oryginalne tusze i tonery )

Wszystkie powyższe opcje udostępniamy wychodząc naprzeciw wymogom stawianym w ramach SIWZ . Przygotowując ofertę w odpowiedzi na ogłoszone zamówienia publiczne uwzględniamy specyfikę danej instytucji, jej charakter, oczekiwania, potrzeby oraz środki przewidziane na inwestycję.  

Dlaczego nasza oferta odpowiadająca na SIWZ jest wyjątkowa?

Oprócz indywidualnego podejścia w odpowiedzi na konkretne zamówienia publiczne skupiamy się przede wszystkim na proponowaniu rozwiązań najwyższej jakości. Konstruując ofertę opieramy się na współpracy z dostawcami innowacyjnych sprzętów o światowej renomie. To sprawia, że dostarczane przez nas oryginalne materiały eksploatacyjne i ich wysokogatunkowe zamienniki są starannie wyselekcjonowane, a dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Drukarki , tonery oraz tusze , które proponujemy w odpowiedzi na zamówienia publiczne pozwalają nam zatem realizować umowy nawet pod najbardziej skomplikowane SIWZy. 

Współpracujemy z nalepszymi
Facebook