Mam ju¿ konto

Masz ju¿ konto? Wpisz swoje dane.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni¿ej, aby za³o¿yæ konto.

Kariera

Asystent/asystentka Dzia³u Przetargów

Zadania:

- Wspó³praca z pracownikami Dzia³u Przetargów w zakresie tocz±cych siê postêpowañ przetargowych w tym przygotowywanie wycen
- Weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytañ dot. zapisów umowy  oraz zapytañ merytorycznych
- Kontrola dokumentów podmiotowych i przedmiotowych
- Kontakt, prowadzenie korespondencji dot. postêpowañ przetargowych z Zamawiaj±cym
- Kompletowanie ofert przetargowych
- Archiwizacja dokumentów przetargowych i po-przetargowych

Wymagania:

- do¶wiadczenie w pracy przy Zamówieniach Publicznych,
- umiejêtno¶æ analizy zapisów SIWZ
- znajomo¶æ Ustawy o Zamówieniach Publicznych
- mile widziane do¶wiadczenie w handlu urz±dzeniami drukuj±cymi lub materia³ami eksploatacyjnymi,
- znajomo¶æ obs³ugi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomo¶æ obs³ugi WF-MAG
- umiejêtno¶æ pracy w  zespole
- zdolno¶ci organizacyjne, otwarto¶æ i komunikatywno¶æ,

Oferujemy:

- zatrudnienia na umowê o pracê
- wsparcie managerów oraz zespo³u wspó³pracowników.

Prosimy o przysy³anie CV na praca@jmdata.pl

Prze¶lij CV na stanowisko:Asystent/asystentka Dzia³u Przetargów