Mam ju¿ konto

Masz ju¿ konto? Wpisz swoje dane.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poni¿ej, aby za³o¿yæ konto.

Kariera

Opiekun handlowy- praca na terenie Warszawy

Opiekun handlowy- praca na terenie Warszawy.

Zadania:

- sprzeda¿ hardware i materia³ów eksploatacyjnych klientom biznesowym,
- doradztwo i opieka nad klientami,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

- do¶wiadczenie w pracy handlowca,
- do¶wiadczenie w handlu sprzêtem komputerowym lub materia³ami eksploatacyjnymi,
- znajomo¶æ obs³ugi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomo¶æ obs³ugi WF-MAG
- umiejêtno¶æ nawi±zywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami,
- zdolno¶ci negocjacyjnych, organizacyjnych, otwarto¶ci i komunikatywno¶ci,
- wytrwa³o¶æ i ambicja w d±¿eniu do osi±gania celów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, uzale¿nione od wyników sprzeda¿y,
- wsparcie managerów oraz zespo³u wspó³pracowników.

Prosimy o przysy³anie CV na  praca@jmdata.pl

Prze¶lij CV na stanowisko:Opiekun handlowy- praca na terenie Warszawy