Mam już konto

Masz już konto? Wpisz swoje dane.

Nie mam konta

Nie masz konta? Kliknij poniżej, aby założyć konto.

VMw vCenter Server Std forvSph1y E-LTU P9U40AAE

Producent: Hewlett Packard Enterprise | Kod produktu: P9U40AAE
  • Czas trwania (pakiety gw.): 1.00

VMw vCenter Server Std forvSph1y E-LTU P9U40AAE Oprogramowanie do wirtualizacji VMware dla serwerów HPE ProLiant Hewlett Packard Enterprise obsługuje, certyfikuje i oferuje...

Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się Polecany Produkt chwilowo niedostępnySkontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 673 02 22, sprawdzimy dla Ciebie czy produkt będzie dostępny.

VMw vCenter Server Std forvSph1y E-LTU P9U40AAE Oprogramowanie do wirtualizacji VMware dla serwerów HPE ProLiant Hewlett Packard Enterprise obsługuje, certyfikuje i oferuje oprogramowanie VMware dla serwerów HPE ProLiant i BladeSystem. VMware Oprogramowanie firmy Hewlett Packard Enterprise zapewnia kompleksowy pakiet rozwiązań wirtualizacyjnych zaprojektowanych specjalnie dla komputerów korporacyjnych o znaczeniu krytycznym.

Czas trwania (pakiety gw.): 1 rok
Opcje gwarancji (do wywalenie gdy nie): Defective-Media-Retention
Wersja: Cyfrowa / do pobrania


  • Czas trwania (pakiety gw.): 1.00


Mimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy i dane techniczne (pochodzące ze stron producentów) nie zawierają błędów, które jednak nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie wątpliwości przed podjęciem decyzji o kupnie prosimy o kontakt z opiekunem produktu lub naszą infolinią.